-15% Neonatoloji 3. Baskı
Kitap Detayları
Yazar ( lar ) Prof. Dr. Türkan Dağoğlu , Prof. Dr. Fahri Ovalı
Sayfa Sayısı 1544
Basım Yılı 11/2017
Baskı 3

İlk baskısını 2000, ikinci baskısını 2007 yılında yaptığımız Neonatoloji kitabının üçüncü baskısını daha sonraki gelişmeler için yenilenmiş bir temel olarak sunuyoruz. 
Son 10 yılda meydana gelen değişimlere paralel olarak kitabımız yeniden yapılandırıldı. Mevcut bilgiler baştan sona gözden geçirilerek yenilendi ve güncellendi. Kitabımız, dahil olan yerli ve yabancı birçok yeni yazarın sağladığı yeni yaklaşımlar ve bakış açıları ile geliştirildi.
Yenidoğan hastalıkların epidemiyolojisinden antenatal ve genetik kökenlerine, yeni ventilasyon yöntemlerinden soğutma tedavilerine, akciğer ultrasonografisinden sık kullanılan girişimlere kadar birçok yeni konu ilave edildi. Hastalıkların yalnızca klinik özellikleri ve tedavileri değil, patofizyolojik mekanizmaları da anlatıldı. 
Kitabımızın üçüncü baskısını sunarken diğer iki basımda olduğu gibi ana bilgileri sağlamlaştıracağını ümit ediyoruz. Alanında Türkiye’nin en kapsamlısı olan Neonatoloji kitabının 3. baskısının da başta minik hastalarımız olmak üzere tüm okuyanlara ve tıp camiasına faydalı olmasını dileriz. 

Neonatoloji 3. Baskı

  • 590,00TL
  • 500,00TL

Etiketler: Neonatoloji 3. Baskı