-39% Taylor Ayırıcı Tanı El Kitabı
Kitap Detayları
Yazar ( lar ) Paul M. Paulman
Çeviri Editörü Yrd. Doç. Dr. Hakkı Onur Kırkızlar, Prof. Dr. Ahmet Muzaffer Demir
Sayfa Sayısı 443
Basım Yılı 2018
Baskı 3. Baskının Çevirisi
Boyut 13,5 x 19,5 cm

Her türlü tanısal zorlukla, bu hızlı ve referans olan el kitabı ile güvenle baş edebilirsiniz.


Tanısal bir zorluk ile karşılaştığınızda hızlı cevaplara ulaşabilmek için başarısı kanıtlanmış olan bu el kitabını okumaya başlayın!


Birinci Basamak Cep Kitabı yeni ve dünyaca çok satan bir yayındır. Türkiye’de en fazla ilgi gören yayınlardandır. Konusunda söz sahibi doktorların ve ekibinin özel çabasını temsilen, kronik ağrıdan inkontinansa kadar konular için özet ve kullanışlı bilgi sağlayarak birinci basamağın pek çok alanlarından doktorlara rehberlik etmek için kanıtı ve tecrübeyi bir araya getirmektedir.


Birinci basamak cep kitabının, bilginin sorun ortaya çıktığı zaman erişilebilir ve anlaşılabilir olduğunda en etkili şekilde kullanılmış olacağı kanıtlanmıştır. Şüphesiz, Birinci Basamak Cep Kitabı, tıp eğitimine destek olacak ve birinci basamak sağlık hizmetlerine büyük katkı sağlayacaktır.


Eğer birinci basamak pratiğinizde ayırıcı tanısında zorluk çekilen ve kafa karıştıran olgular ile karşılaşıyorsanız bu pratik referans kitabı kütüphanenizde muhakkak bulundurmalısınız. Sık görülen semptom, bulgu, laboratuvar ve görüntüleme yöntemleri üzerinde yoğunlaşan bu değer biçilemez kaynağı önlüğünüzün cebinde taşıyabilir ve işyerinizde kolaylıkla gözden geçirebilirsiniz.


Kitabın Özellikleri:
• Anormal mamografi, antikoagulasyon, bipolar bozukluk, kornea abrazyonu, disparoni ve görme kaybı gibi yeni eklenen bölümlerin de eşliğinde en son klinik kanıtlar ve klinik pratikteki gelişmelerden haberdar olun.
• Kanıta dayalı kılavuzlar ile doğru soruları sorun ve elde ettiğiniz veriler ile hızlı ve doğru tanılara ulaşın.
• Zihinsel hastalıklar, kulak/burun/boğaz, kardiyovaskuler, solunum, nöromusküler, metabolik ve diğer birçok sistemi ilgilendiren; kolay okunabilen sisteme özgü şikayetleri içeren 140’dan fazla bölüm ile aradığınız bilgiye hızlıca erişin

Taylor Ayırıcı Tanı El Kitabı

  • 165,00TL
  • 100,00TL

Etiketler: Taylor Ayırıcı Tanı El Kitabı